Printer Friendly, PDF & Email
Son Güncelleme:
06/10/2020 - 15:10

TÜRK EĞİTİM VAKFI BURSU

2020-2021 Eğitim Öğretim dönemi Türk Eğitim Vakfı Burs Başvuruları Başlamıştır; Maddi desteğe ihtiyaç duyan başarılı öğrencilerimiz http://burs.tev.org.tr/ TEV web adresinden 18 Ekim tarihine kadar başvuru yapabilir.

 

RÖNESANS EĞİTİM VAKFI BURSU

Burs başvurusu için son gün 5 Ekim!

Başvurular tüm lisans öğrencilerine açık; online başvuru adresi http://basvuru.revakademi.org/   ‘dur.

Detaylı bilgiye www.rev.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ BURS BAŞVURUSU KABUL EDİLEN ÖĞRENCİ LİSTESİ

2020-2021 Eğitim Öğretim dönemi burs başvurusu kabul edilen ve 1-5 Ekim 2020 tarihleri arasında bursbelge@metu.edu.tr adresine burs başvurusu için hazırlanması gereken evrakları eksiksiz olarak mail atması gereken öğrencilerin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Lütfen evrakları  tek bir maille gönderiniz.

Hazırlanması gereken evraklara https://oidb.metu.edu.tr/tr/burs-basvurusu-icin-gerekli-belgeler adresinden ulaşabilirsiniz.

Belgelerini eksik gönderen öğrencilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır.

 

BORUSAN KOCAYBIYIK VAKFI BURSU

Vakfımız tarafından her yıl başarılı ve ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerimize verilen Borusan Kocabıyık Vakfı eğitim bursu için başvurular başladı! 23 Ekim'de son bulacak burs için istenen belgeleri e-bursum.com adresinden görüntüleyebilir, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tüm öğrencilerimize başarılarla dolu bir eğitim-öğretim yılı dileriz. 

 

Bilgi için: destek@e-bursum.com

 

VEHBİ KOÇ VAKFI BURSU

2020-2021 Eğitim Öğretim dönemi VEHBİ KOÇ VAKFI  Burs başvuruları 15 Eylül -15 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular ile ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.