ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI


Duyurular

SEMA YAZAR GENÇLİK VAKFI BURS DUYURUSU

 

Sema Yazar Gençlik Vakfı burs başvuruları başlamıştır. Lütfen  http://www.semayazar.org.tr/TR,75/burslar.html   sayfasını inceleyiniz.

 

BARİKAT SİBER GÜVENLİK BURS DUYURUSU

 

Barikat Siber Güvenlik burs başvuruları başlamıştır. Lütfen burs duyurusunu ve başvuru formunu inceleyiniz. 

 

KÖKSAL EĞİTİM VAKFI BURS DUYURUSU

 

Köksal Eğitim Vakfı burs başvuruları başlamıştır. Başvuru için son tarih 19 Ekim 2018'dir. Başvuru yapmak için lütfen burs duyurusunu inceleyiniz. (www.kev.org.tr)

 

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ SÖZLÜ GÖRÜŞME LİSTESİ

 

2018-2019 Eğitim Öğretim dönemi sözlü görüşme listesi için tıklayınız. Sözlü görüşmelere 2-3-4-5 Ekim tarihlerinde, 09.00-12.00 ve 13.30-17.00 saatleri arasında İSTEDİĞİNİZ ZAMANDA katılabilirsiniz.  

 

Hazırlanması gereken evrakları eksiksiz hazırlayıp sözlü görüşmelere katılmanız gerekmektedir. Hazılanması gereken evraklar için tıklayınız. 

 

ALARKO EĞİTİM-KÜLTÜR VAKFI BURS DUYURUSU

 

Alarko Eğitim-Kültür Vakfı burs başvuruları başlamıştır. Başvuru için son tarih 15 Ekim 2018'dir. Başvuru yapmak için lütfen burs duyurusunu ve başvuru formunu inceleyiniz.

 

 

AVL TÜRKİYE Y.DOÇ.DR NAZLI E. KAHVECİ BURS DUYURUSU

 

AVL Türkiye Y. Doç. Dr. Nazlı E. Kahveci burs başvuruları başlamıştır. Başvuru için son tarih 31 Ekim 2018'dir. Başvuru yapmak için lütfen burs duyurusunu ve başvuru formunu inceleyiniz. 

 

 

TÜRKİYE'NİN MÜHENDİS KIZLARI BURS DUYURUSU

 

Türkiye'nin Mühendis Kızları burs başvuruları başlamıştır. Başvuru için son tarih 12 Ekim 2018'dir. Başvuru yapmak için lütfen burs duyurusunu inceleyiniz.

 

 

NEF VAKFI BURS DUYURUSU

 

Nef Vakfı burs başvuruları başlamıştır. Başvurular 1-10 Ekim 2018 tarihlerinde yapılacaktır. Başvuru yapmak için lütfen burs duyurusunu inceleyiniz.

 

 

KOLOĞLU HOLDİNG A.Ş. BURS DUYURUSU

 

Koloğlu Holding A.Ş. burs başvuruları başlamıştır. Başvuru için son tarih 07 Ekim 2018'dir. Başvuru yapmak için lütfen aşağıda yer alan bağlantıları inceleyiniz.

 

       -- Burs Afişi

       -- Burs Başvuru formu

       -- Burs Taahhütnamesi-1

       -- Burs Taahhütnamesi-2

 

 

VEHBİ KOÇ VAKFI BURS DUYURUSU


Vehbi Koç Vakfı burs başvuruları başlamıştır. Burs başvuruları www.vkv.org.tr adresi üzerinden 3-28 Eylül 2018 tarihlerinde online olarak yapılacaktır. 

 

 

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Burs Başvurusu

2018-2019 eğitim öğretim yılı burs başvuruları başlamıştır.Lütfen Burs Tavimini inceleyiniz.