02 AĞUSTOS 2022 SALI 

 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

BÖLÜM

YER

SAAT

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü

KKM Kemal Kurdaş Salonu

09:00 - 11:00

Makina Mühendisliği Bölümü

KKM Kemal Kurdaş Salonu

11:30 - 13:30

İnşaat Mühendisliği Bölümü

KKM Kemal Kurdaş Salonu

14:00 - 16:00

 

03 AĞUSTOS 2022 ÇARŞAMBA

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

BÖLÜM

YER

SAAT

Endüstri Mühendisliği Bölümü

Bölüm Otoparkı

15:30 - 17:30

Kimya Mühendisliği Bölümü

Bölüm Önü

16:00 - 17:30

Gıda Mühendisliği Bölümü

Bölüm İç Avlusu

13:30 - 15:30

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Böl.

Bölüm Akademik Otopark

15:00 - 17:30

Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

Bölüm Bahçesi

14:00 - 16:00

Havacılık ve Uzay Mühendisliği Böl.

RÜZGEM Binası Önü

16:00 - 18:00

Çevre Mühendisliği Bölümü

Bölüm Kantin Bahçesi

14:00 - 16:00

Jeoloji Mühendisliği Bölümü

Bölümü Park Alanı / Arka Bahçe

16:30 - 20:00

Maden Mühendisliği Bölümü

KKM A Salonu

14:00 - 16:00

Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği Böl.

Bölüm Amfisi

14:00 – 16:00

 

04 AĞUSTOS 2022 PERŞEMBE

MİMARLIK FAKÜLTESİ

BÖLÜM

YER

SAAT

Mimarlık Bölümü

Mimarlık Fakültesi Önü

17:00 – 20:00

Şehir ve Bölge Planlama Bölümü

Mimarlık Fakültesi Önü

17:00 – 20:00

Endüstriyel Tasarım Bölümü

Mimarlık Fakültesi Önü

17:00 – 20:00

 

FEN – EDEBİYAT FAKÜLTESİ

BÖLÜM

YER

SAAT

Biyolojik Bilimler Bölümü

Üçlü Amfi – U3

13:00 – 14:30

Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü

Üçlü Amfi – U3

14:30 – 16:00

Tarih Bölümü

Bölüm Sekreterliği Önü

14:00 – 14:30

İstatistik Bölümü

Fizik  - Kimya Bölümleri Arası

13:30 – 14:30

Psikoloji Bölümü

Sosyal Bilimler Binasının Önü

16:00 – 17:30

Kimya Bölümü

Kimya Böl. – Dekanlık Arası Çim Alanı

16:00 – 17:30

Fizik Bölümü

Bölüm Kantin Bahçesi

10:00 – 12:00

Felsefe Bölümü

Beşeri Kantini

14:00 – 16:00

Matematik Bölümü

Matematik Bölüm Arka Bahçesi

16:00 – 17:30

Sosyoloji Bölümü

Sosyoloji Sekreterliği Önü

14:00 – 16:00

 

05 AĞUSTOS 2022 CUMA

EĞİTİM FAKÜLTESİ

BÖLÜM

YER

SAAT

Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü  

KKM Kemal Kurdaş Salonu

14:00 – 16:00

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü

KKM A Salonu

14:00 – 15:00

Temel Eğitim Bölümü (Okul Öncesi Eğitimi Pr.)

KKM B Salonu

14:00 – 15:00

Eğitim Bilimleri Bölümü

KKM D Salonu

14:00 – 15:00

Yabancı Diller Eğitimi Bölümü

KKM A Salonu

15:00 – 17:00

 

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

BÖLÜM

YER

SAAT

İşletme Bölümü  

Fakülte B Binası

16:00 - 17:30

Uluslararası İlişkiler Bölümü

Fakülte B Binası

14:00 - 16:00

İktisat Bölümü

Fakülte A Binası

17:00 - 18:00

Siyaset Bilimi-Kamu Yönetimi

Fakülte A Binası

16:00 - 17:00

 

 

ENSTİTÜLER DİSİPLİNLERARASI PROGRAMLAR

ENSTİTÜ

YER

SAAT

Enformatik Ensitüsü

Enformatik Ensitüsü

11:00

Fen Bilimleri Enstitüsü  

KKM A Salonu

10:00

Sosyal Bilimler Enstitüsü

KKM A Salonu

10:00

Uygulamalı Matematik Enstitüsü

Uygulamalı Matematik Enstitüsü

10:30

 


Printer Friendly, PDF & Email
Son Güncelleme:
03/08/2022 - 10:45